Сьоме небо

отак і живемо

Думка
Standart
tenshisko
А якщо подумати, тепер в України є свій власний Петро Перший. Тільки на відміну від московського наш, разом з нами зробить гарні двері до Європи, а не тупо вирубає вікно. Внутрішнє передчуття підказує мені, що ми будемо пишатися цим президентом, а він пишатиметься своїм народом!

Lucky 7 / Счастливая семерка
Standart
tenshisko
Originally posted by derevotakoe at Lucky 7 / Счастливая семерка


Название: Lucky 7
Страна: Япония, 2012
Количество серий: 10 + sp
Жанр: детектив, комедия
Актёры: Матцумото Джун, Эйта, Матцушима Нанако

Очень милый сериал о буднях небольшого детективного агентства "Lucky". В первую очередь умиляют двое оперативников - Шунтаро (МатцуДжун) и Нитта (Эйта) - между ними обалденная химия. Все остальные тоже хороши, но эта парочка - просто блеск!

Читать дальше, смотреть фото...Collapse )

Про те, як я бачу нашу ситуацію
Standart
tenshisko
Коли ще стояв Майдан, уже було зрозуміло, що будуть зміни. Вже тоді, ні, навіть раніше, стало ясно, що так, як було до того вже не буде. Відмовившись від підписання угоди з ЄС Янукович підпалив під Україною мости. Ми зійшли з мосту на круту кам'янисту галявину з лісочком і купою трави. З неї відкривався захоплюючий краєвид на світ. Ми встигли озирнутись і окинути все те оком лише на мить. А потім, зчинивши стрілянину на Майдані зграя Януковича підпалила траву на нашій галявинці, від якої зайнялись дерева. І, поки ми боролись з полум'ям, по уже палаючому мостові прибіг наш "брат" і всадив ножа в спину. А потім він втік до себе в печеру, спопеливши за собою міст і залишивши нас в полум'ї. І ми, поранені, стікаючи кров'ю зібрали усю свою волю в кулак, і, майже не маючи місця для розгону, стрибнули над прірвою, поставивши на кін все, або нічого. Бо пожежа розгорілась настільки сильно, що її уже не загасити, а дим піднявся настільки густий, що уже було не сила дихати. І відтоді, ми знаходимось у стані стрибка. Неначе на уповвльненій зйомці. І у цю мить весь час наче прискорився: щодня пролітає купа подій, наче все життя проноситься перед очима, і мільйони думок плигають в голові. І ще й "дбайливий брат" вдогонку з-за димової завіси пускає нам у спину стріли, при цьому ще й хоче, щоб ми повернулись і відбудували самотужки міст до нього. Та ми вже стрибнули. І, нехай, інколи нам здається, що час здатися, що ми всеодно не долетимо до іншого берега і зірвемось у прірву - все ще є багато чого, що ми можемо зробити! Нехай, важко поранені, знесилені і виснажені, нам потрібно тримати волю в кулаці. Це лише здається, що нам трішечки не вистачить, щоб досягти протилежного берега. Тому що на це "трішечки" нам лише варто протягнути руку - і ми вхопимось нею за землю, і обов'язково виліземо і впораємось. Але лише разом. Тому що одна рука - Захід, а інша - Схід. І коли Захід вхопиться рукою за скелю, без Сходу нам буде дуже важко вилазити. А там, вже наші ноги, Північ і Центр, не підкачають! Тільки всі разом ми зможемо витягнути Україну. "Борітеся, і поборете" сказав колись Шевченко. Ми уже стрибнули, тому пізно проситись бігти по спаленому мостові. Тепер тільки вперед, всі разом! Я вірю в нас, тому ми обов'язков впораємось. Іншого вибору у нас немає. Тому все обов'язково буде добре!

Про те як козаки пиво варили
Tenshi
tenshisko


Ну, може і не зовсім козаки, але про те як ми пиво варимо вдома я вам розкажу) взагалі, фотографувала процес я ще в березні і хотіла описати це діло до дня Святого Патріка, але то лінь, то справи... Загалом, добралась аж зараз)Для того, щоб зварити пиво нам потрібен солод, хміль, вода, деяке обладнання (з мінімального - каструля і ваги), дріжджі і годин вісім вільного часу. За смаком кінцевий продукт дуже смачний о да, пішла самореклама)) і те, що продається в магазинах проти домашнього пива вода безвкусна).

Слід зауважити, що солоду краще взяти кілька видів - це зробить смак пива насиченішим і багатшим. Взагалі солод стає одним з моїх захоплень. Що ж таке солод? Іншими словами солод - це пророщене зерно. Пророщують його штучно, щоб в ньому з'явились необхідні ферменти. Потім його обжарюють і інколи ще ферментують. В залежності від обробки солод може мати колір від майже білого до кольору чорних зерен кави. Так само різнитиметься і твердість зернин. А запах... Якби ви знали як класно пахне солод! Солодкувато, гіркувато, зерном, шоколадом, кавою, карамеллю...

Зазвичай береться якийсь основний сорт солоду і до нього в значно менших кількостях додаються інші сорти. Саме солод і визначає колір та аромат пива.

З хмелем простіше. Його і дріжджів теж є багато видів, але працювати з ними не так цікаво. Та й запах хмелю я не люблю.

Отже, варимо пиво вдома)

Read more...Collapse )

Історія України в картинках
colorfull
tenshisko
Хто дивився Хеталію (і навіть хто не дивився) - це справжня знахідка! Автор викладає історію України, (я її читаю в онгоінгу, так би мовити), з самого початку, і в неї це виходить просто потрясно! Вона намагається все подати більш-менш обєктивно і розкрити нашу країну світу) Коротше - я вже її фанат! *_*. Раджу читати всім)))


Пе.Ес. До речі, автор - українка))

Ну і я відмічусь
Standart
tenshisko
Сайт года: alliance-fansub.ru, www.diary.ru, deviantart.com
Знакомство года: Віка, та шо морбіт хейт.
Фильм года: хм... складно сказати...мабуть все-таки "айм соррі, ай лав ю" (дормам)))
Самый тупой фильм года: сумерки. Чесно і совісно кілька разів починали їх дивитись і нерви здавали дуже швидко))
Блюдо года: хм... складно сказати. Роли)
Напиток года: натуральна мелена кава.
Ощущение года: бігти-бігти-бігти, вперед-вперед-вперед, все вийде!
Экстрим года: захист магістерської, початок роботи, перший похід в суд хДД
Праздник года: День народження племінниці, хрестини)
Интерес года: малювання
Мечта года: все ще залишається мрією...
Несбывшаяся мечта года: хм..виходить та сама шо і попередня)))
Муз. инструмент года: скрипка о.О
Город года: Хмельницький о.О
Место года: секретна штаб-квартира
Открытие года: розраховувати тільки на себе. Завжди.
Персональное событие года: ахах...було стільки подій, шо всі і не перерахуєш.
Исполнитель года: Тракси, Фікшн-джікшн.
Песня года: Toki no Mukou, Maboroshi no Sora
Лучшая поездка года: по ходу в цьому році нікуди не їздила)
Традиция года: зустрычатись потківцями в казначействі о.О
Настроение года: акі в білки - трохи загнане, але загалом позитивне
Лучший день года: коли захистила магістерську..радості то було)
Лучшая ночь года: на першій всеукраїнці. Друга ніч.
Вещь года: Планшет і ше ціла торба іншх речей.
Человечище года: хм... Маряна?
Цветок года: Тюльпан
Вопрос года: шо робити далі?
Погода года: літня спека...хочу ше)
Политическое событие года: вибори...блін..вибрали на свою голову. Тьху ти!
Цвет года: білий
Время суток года: ранок
Книга года: "Первое правило волшебника" і аж до десятого включно Т.Гудкайнда.
Одежда года: жовта блузка.
Подарок года: Планшет.
Цитата года: нема такої
Новый «старый» друг года: ммм....
Клип года: Ятта (грін лівс)
Изменение года: хз...
Любовь года: Все по старому)
Игра года: ВОВ
Манга года: Бакуман, KOIBANA! KOISEYO HANABI
Аниме года: Нарута, кімі ні тодоке
Достижение года: теж купа...
Разочарование года: відсутність здорового глузду в нашого народу на виборах.
Боль года: нема такого
Стих года: давно не читала поезію)
Сон года: виступ з кантабіле о.О
Раздражение года: певні аспекти в роботі
Досада года: оламуюсь з певними бажаннями і мріями
Сопереживание года: хз...складно сказати)
Злость года: нема такого
Радость года: теж купа приводів була.
Непонимание года: отанні пару тижнів =_=
Находки года: теж купа

=)
colorfull
tenshisko

xDD
colorfull
tenshisko
http://www.formspring.me/UtariAngell
хто хоче, може шось запитати =)))

Різдвяний бал 2010
Tenshi
tenshisko
Ну,як офтоп, за гарно слкданою традицією зранку, в дена балу я здавала екзамен)

А теперп ро бал))
Це було просто казково, феєрично і взагалі дуже гарно!
Цього року вбрання наших гостей було на порядок вищої якості. ніж минулого року. Та що там казати, цього року всі були вбрані просто шикарно! Також багато хто був в маскарадних масках. що додало балу вишуканості та феєрії. Майстре-класи явно були не зайвими, тому що танцювали всі дуже і дуже гарно! Хто ще не знає, скажу що все це дійство проходило в художньому музеї м. Хмельницього. Працівниці музею дуже переживали за картини, тому весь вечір неустанно сиділи коло них і стерегли, шоб ніхто ненароком під час танцю не зачепив їх)))
Все почалось з появи феї та чарівника, з роллю яких чудово впорались Nuriko та Інтагар, а розпорядниками балу були Даркмешн і Надін - принц і пинцеса. А потім, звісно ж, все почалось з полонезу) А потім було багато вальсів, кілька видів джиг, московська кадриль, вальс-трійка. Загалом - всі хто любить танці отримували колосальне задоволення) Також як завжди працював ігрвий сектор, де я успішно двічі майже програла в шахмати, оскільки прибігала туди пограти між номерами))) Дуже приємно було побачити купу знайомих людей. за якими я встгла скучити6 Лану (нарешті познайомилась з її половиною)), Бобу з його позитивною дружиною, Файтінг Дрімерсів (взагалі купа позитиву! Особливо ваші "обнімашечки!!!" в кінці вечора!))),Ріноа зі Львова, Торієн та її подругу, про яку я стільки чула, Катю, Ліну та Сайбера з Києва, Кем, Дей, Таскі, Акарі, Усу, Нуріко, Хаула і всіх-всіх, кого і по ніках то не сильно знаю, але знаю вже візуально. Нарешті познайомилась з нашим новим членом - Ли Ян Лонгом, який родом з Китаю (для музики меж не буває, це точно факт!^_^)
Встигла з першого погляду закохатись в косплей Барса (чесно, жодного разу не дивилась Ван піс, але одразу впізнала звідки!). Взагалі косплеї були незрівнянні. Після шалених танців було зроблено невеличку перерву. після якої виступили Файтінги) Грали як завжди дуже позитивно і душевно! А потім виявилось, що вкотре вкрали Різдвяне диво,яке дуже швидко в принципі врятували)Дивом виявились щирі побажання нашим гостям!) Потім була шикарна танцювальна постановка, яку старанно підготувала Кватре з усіма іншими *_*

Потім Були ще фанти (куди ж без них), нагородження переможців:

в конкурсі масок переміг Барс:


У номінації "канонічний косплей" перемогла Сумомо (вона ж Катя) з Києва за костюм Сакури з Тсубаси:


У номінації "неканонічний косплей" перемогли Саске та аМіака з ФД:


У номінації "краща пара балу" перемогли Хіллер і Дей


У номінації "конкурс вальсу" перемогли Містер Дан і Скейтіс:


А ще я трошки поспівала (навіть чути, як під пісню танцюють):


А загалом все було казково*_*
Ще фото можна подивитись тут: http://vkontakte.ru/album-4347345_101707199
ці ж фотки, але не обжаті: http://photofile.name/users/vurdalaka/115626909/

Фансаб-группа АЛЬЯНС представляет...
colorfull
tenshisko

?

Log in

No account? Create an account